Web Analytics Made Easy - Statcounter
Menu
Your Cart

Deri Sitesi | Türk Kültürünün Vazgeçilmez Parçası Olan Kurt Börk Şapka Modelleri

Deri Sitesi'nde, Türk kültürünün önemli bir parçası olan kurt börk şapkalarını bulabilirsiniz. Farklı renk ve tasarım seçenekleri ile şık ve kaliteli kurt börk şapkalar, soğuk kış günlerinde sizi sıcak tutacak.

Kurt börk şapkaları, Türk kültüründe yüzyıllardır kullanılan geleneksel bir başlık şapka türüdür. Kurtun gücünü ve cesaretini temsil eden kurt börk şapkalar, günümüzde de popülerliğini korumaktadır.

Deri Sitesi'nde bulabileceğiniz kurt börk şapkaları, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Şık ve modern tasarımları ile dikkat çeken kurt börk şapkalar, Kadın ve Erkek her zevke hitap edecek seçenekler sunmaktadır.

Kurt Börkü - Kurt Tüyü Deseni Verilmiş Yapay Kürk  Kurt Börkü - Kurt Tüyü Deseni Verilmiş Yapay Kürk
Yeni -33 %
Marka: Deri Sitesi
Kurt Börkü - Kurt Tüyü Deseni Verilmiş Yapay Kürk  Tepe kısmı (Siyah Kısım) Hakiki kuzu derisinden el işçiliği ile 1. sınıf kaliteli malzemeler kullanılarak özenle dikilmiştir.Kendi imalatımız olan Kurt börk'ün iç kısmı kuzu kürkü dış kısmı kuzu derisidir.Kürk kısmı (Kurt rengi olan kısım)..
400,00TL 600,00TL
Vergiler Hariç:363,64TL
Oğuz Kağan Kurt Börk - Kurt Tüyü Deseni Verilmiş Yapay Kürk Oğuz Kağan Kurt Börk - Kurt Tüyü Deseni Verilmiş Yapay Kürk
Yeni -13 %
Marka: Deri Sitesi
OĞUZ KAĞAN KURT BÖRK - KURT TÜYÜ DESENİ VERİLMİŞ YAPAY KÜRKTepe kısmı (Kahverengi Dikişli Kısım) Hakiki kuzu derisinden el işçiliği ile 1. sınıf kaliteli malzemeler kullanılarak özenle dikilmiştir.Kendi imalatımız olan Oğuz Kağan Kurt Börk'ün iç kısmı kuzu kürkü dış kısmı kuzu derisidir.Kürk kısmı (..
650,00TL 750,00TL
Vergiler Hariç:590,91TL
Seyyar Kuyruklu Kurt Börk - Kurt Tüyü Deseni Verilmiş Yapay Kürk   Seyyar Kuyruklu Kurt Börk - Kurt Tüyü Deseni Verilmiş Yapay Kürk
Yeni -20 %
Marka: Deri Sitesi
SEYYAR KUYRUKLU KURT BÖRK - KURT TÜYÜ DESENİ VERİLMİŞ YAPAY KÜRK   Tepe kısmı (Siyah Kısım) Hakiki kuzu derisinden el işçiliği ile 1. sınıf kaliteli malzemeler kullanılarak özenle dikilmiştir.Kendi imalatımız olan Kurt börk'ün iç kısmı kuzu kürkü dış kısmı kuzu derisidir.Kürk kısmı (K..
600,00TL 750,00TL
Vergiler Hariç:545,45TL
Türk Börkü - Seyyar Kuyruklu, Kurt Tüyü Deseni Verilmiş Yapay Kürk   Türk Börkü - Seyyar Kuyruklu, Kurt Tüyü Deseni Verilmiş Yapay Kürk
Yeni -20 %
Marka: Deri Sitesi
Türk Börkü - Seyyar Kuyruklu, Kurt Tüyü Deseni Verilmiş Yapay Kürk      Kürk kısmı (Kurt rengi olan kısım) gerçek kürk yerine kullanılan sentetik malzemelerden üretilen bir tür giyim veya aksesuarı ifade eder. Bu tür kürk, genellikle hayvan dostu ve hayvan hakları açısından daha ..
600,00TL 750,00TL
Vergiler Hariç:545,45TL
Kadın Kürk Şapkası - Türk Börkü - Kurt Tüyü Desenli Yapay Kürk Kadın Kürk Şapkası - Türk Börkü - Kurt Tüyü Desenli Yapay Kürk
Yeni -20 %
Marka: Deri Sitesi
Kadın Kürk Şapkası - Türk Börkü - Kurt Tüyü Desenli Yapay Kürk      Kürk kısmı (Kurt rengi olan kısım) gerçek kürk yerine kullanılan sentetik malzemelerden üretilen bir tür giyim veya aksesuarı ifade eder. Bu tür kürk, genellikle hayvan dostu ve hayvan hakları açısından daha etik..
600,00TL 750,00TL
Vergiler Hariç:545,45TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
whatsapp